Головна / Каталог / Аксесуари / Тамбур iKamper Annex Room

Тамбур iKamper Annex Room


  • Ціна: 200 $

    Тамбур «iKamper Annex Room» призначений суттєво збільшити життєвий простір для відпочинку на природі.  Annex Room встановлюють при зупинках на одну і більше ночей на одному місці. iKamper Annex Room легко інсталюється з автопалатками iKamper SkyCamp 4X або з двохмісним аналогом iKamper SkyCamp 2X і новим наметом iKamper X-Cover. 

    З’єднання відбувається тільки одним замком(блискавкою). Тент легко встановлюється на ділянці завдяки кілкам з нержавійки до яких кріпляться натяжні стрічки, зсередини тент натягують два оригінальні стовпці-опори  iKamper Extra Canopy Poles. Легкий та інтуїтивно зрозумілий метод збірки. Містить три  великі під'їзди, які можна перетворити на навіси. Головні вхідні штори з протимоскітною сітою. Два прозорі вікна у зовнішніх кутах. 

     З Annex Room від iKamper ви зможете проводити час на природі навіть в сильний вітер або дощ, адже він надійно захистить вас і всіх членів вашої родини від негоди, забезпечить приватність і допоможе організувати додатковий простір для кухні, місця для відпочинку або спальні.

   У комплект Тамбура «iKamper Annex Room» входять:

-  передпокій-намет;

-  2 стійки;

-  12 кілочків;

-  мотузки з регуляторами довжини;

-  зручна сумка для зберігання.