iKamper X-COVER

NUMBER 1 PROVIDER OF 
THE GRIPPING DRIVING EXPERIENCES

We extend red carpet service to all our clients. We are also happy to deliver your car to you anywhere. We are here to make your car hire experience the very best it can be. Our company is very competitive, that is why we are always trying very hard to keep our fleet of exotics and luxury cars the very best it could be with the latter models, best rates and service to our customer. We always strive to get the best customer service and your satisfaction is always our prime concern.


Дізнатись більше
Image for iKamper X-COVER

iKamper SkyCamp 4X

   Вам подобається подорожувати автомобілем і відпочивати на природі? Тоді наш автомобільний намет iKamper SkyСamp 4Х саме для Вас. SkyСamp 4Х дає Вам справжню свободу, зупиняйтесь для ночівлі, та розбивайте табір де завгодно і коли завгодно.

   Зручність SkyСamp 4Х у тому, що він не займає місця в багажнику, так як розташовується безпосередньо на даху автомобіля. Забудьте про всі незручності пов'язані з встановленням наметів раніше, адже мобільний «будинок» розгортається рівно за хвилину. З iKamper SkyСamp 4Х вам не доведеться спати на холодній землі, піклуватися про перевезення матраців, хвилюватися з приводу диких тварин або повзучих істот, які зненацька вирішили «завітати» до Вас у гості – все завдяки тому, що намет стоятиме прямо на даху автомобіля, і розміститися в ньому зможуть  4 людини.


Дізнатись більше
Image for iKamper SkyCamp 4X

iKamper SkyCamp 2X

Автопалатка iKamper Sky2X це двохмісний аналог iKamper Sky4X. iKamper Sky2X такох з легкістю інсталюється з усіма оригінальними аксесуарами iKamper. Чудова річ для мобільного відпочинку на природі.


Дізнатись більше
Image for iKamper SkyCamp 2X