Головна / Про нас

Про нас

Про нас

Відпочинок на природі – улюблене хобі нашої сім'ї. Подорожуючи автомобілем по різним містам та країнам, ми довго шукали варіант який найкраще б підходив для ночівлі в диких умовах і важкодоступних місцях. Річ у тім, що звичайний намет займає багато місця у багажнику, до того ж завжди існують певні труднощі з його розміщенням та пошуком відповідного місця. А автопричеп, хоч і є вмістким та комфортним, вимагає наявності певної категорії прав, робить автомобіль менш маневреним , та значно збільшує витрату палива. До того ж у багато європейських міст в'їзд з автопричепами заборонений, отже, при плануванні поїздок необхідно вибирати об'їзні шляхи.

Займаючись пошуками максимально комфортного варіанту, ми натрапили на намети Skycamp від американської компанії iKamper, які розміщуються просто на даху автомобіля. Погодьтеся, автонамет-багажник – це дуже приваблива пропозиція, до переваг якої можна віднести:

  • Можливість подорожувати по різним трасам, облаштовувати ночівлю у будь-якому місці.
  • Максимальну легкість установки, яка займає не більше 60 секунд.
  • Комфортний внутрішній простір, розрахований на 2-4 спальних місця.
  • Незалежність від землі, що гарантує тепло, відсутність вологи, комах та інших неприємних моментів.
  • Автонамет з матрацом розміщується на даху автомобіля, тому не займає корисного місця ні в салоні, ні в багажнику.

З iKamper ми відчуваємо свободу, подорожуємо по світу, не прив'язуючись до адрес. Сьогодні дихаємо солоним морським бризом, а завтра прокидаємося під співи птахів далеко у лісі.

Ми бажаємо поділитися своєю свободою з вами – тими, хто любить подорожі і цінує час, проведений разом із сім'єю далеко від мирської суєти.

iKamper Ukraine – це компанія, де можна купити багажник намет на дах автомобіля у Львові, а також замовити його доставку в різні куточки України. 

Багажник-намет представлений в декількох кольорових рішеннях, тому кожен без зусиль зможе підібрати його під колір свого авто.

Про нас